O nas

Nasz zespół to grupa doświadczonych biznesmenów, doradców, menedżerów i specjalistów. Są wśród nas prawnicy, ekonomiści, inżynierowie, architekci, specjaliści od zarządzania, tłumacze.

Stały trzon naszego zespołu stanowią:

Monika Prus Zielińska -  prawnik z 14 letnim doświadczeniem. Freelancer. Prezes Zarządu Prus Konsulting sp.  z o.o. Członek rady nadzorczej Servcom sp. zo.o. Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym, doradztwie transakcyjnym oraz compliance. Negocjator transakcyjny. Zajmuje się zagadnieniami marketingu na nowych rynkach oraz  problematyką różnic kulturowych w transakcjach i relacjach biznesowych.
Andrzej Prus – prawnik z 14 letnim doświadczeniem. Freelancer. Członek zarządu Prus Konsulting sp.  z o.o., dyrektor FenwayNock (doradztwo prawne i strategicznie Estonia) oraz dyrektor w MESONOXIAN LTD (doradztwo, handel i budownictwo – siedziba United Arab Emirates). W latach 2005-2007 ekspert Ministra Sprawiedliwości. Specjalizuje się w obsłudze transakcji na nowych rynkach. Ponadto zajmuje się pozyskiwaniem kontraktów z nowych rynków i tworzeniem na nich relacji biznesowych.
   
Małgorzata Wietrzyńska – project manager w FenwayNock Estonia. Wcześniej była dyrektorem w Świecie Wodnym Cenos we Wrześni. Specjalistka od zarządzania. W naszym zespole spina w całość wszystkie pomysły które mamy. Dzięki jej wiedzy, organizacji i uporowi wszystkie projekty wchodzą w życie. Potrafi zorganizować wszystko i wszędzie. Od prezentacji na temat rynku w Birmie, poprzez rozliczanie dotacji unijnych z programu PoiG 8.4. dla operatorów telekomunikacyjnych, po zorganizowanie misji gospodarczej do Autonomii Kurdystanu.
Mohammad  Charif Ibrahim – inżynier zarządzania i inżynierii produkcji. Pochodzi z Syrii, a od 14 lat mieszka w Polsce. Ukończył studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie  Technologicznym w Szczecinie. Biegle posługuje się językiem polskim, arabskim, kurdyjskim. W naszym zespole od niedawna. Będzie odpowiedzialny za współpracę handlową pomiędzy  klientami z pólnocno zachodniej Polski, a ich partnerami z Bliskiego Wschodu.