Usługi

Nie jesteśmy jedynie firmą doradczą

Sami prowadzimy interesy na Bliskim Wschodzie. Nasze pola zainteresowania to wdrażanie nowych technologii, handel: głównie żywność, leki, wyposażenie wnętrz oraz budownictwo. Dlatego nasze usługi to nie jest próba sprzedaży „intelektualnych wytworów” oraz „teoretycznych rozważań”, ale sprawdzone na nas działania. Dla przykładu: doradzamy, jak można zoptymalizować podatki w transakcjach międzynarodowych i w obrocie krajowym. Macie gwarancję, że Wasze pieniądze przejdą tę samą drogę, jaką przetarły już nasze. Podobnie jak inne towary i usługi.

Nie jesteśmy dla Was konkurencją

Staramy się promować Bliski Wschód, jako atrakcyjne miejsce do eksportu dóbr wszelkiego rodzaju, aby jak najwięcej polskich marek było na tych rynkach obecnych. Im więcej polskich produktów będzie tam obecnych, tym Polska jako region będzie bardziej rozpoznawalna i każdy następny eksport będzie łatwiejszy.  Obecnie oczy polskich eksporterów są zwrócone w kierunku krajów azjatyckich, a Kraje Bliskiego Wschodu, nieporównywalnie bogatsze od krajów azjatyckich i praktycznie całkowicie uzależnione od importu, są przez polskich przedsiębiorców pomijane. Niepotrzebnie! Polskie produkty są tańsze, niejednokrotnie lepszej jakości. Stosunek ludzi Bliskiego Wschodu jest też dużo cieplejszy do Polaków, niż do „konkurencji zza Odry”. 

Polskie firmy, ze swoim potencjałem, produktami najwyższej jakości, znaną na całym świecie przedsiębiorczością na tym rynku są skazane na sukces.

Na czym polegają nasze usługi ?

To proste. Wprowadzamy towary i usługi na rynki bliskiego wschodu. Tylko tyle i aż tyle. Poszukujemy nowych rynków zbytu. Prowadzimy negocjacje i tworzymy relacje biznesowe. Pomagamy w rozpoczęciu działalności  gospodarczej na Bliskim Wschodzie. Doradzimy, jaką strukturę kapitałową najlepiej stworzyć i która będzie najbardziej optymalna podatkowo i najbardziej bezpieczna.